Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Fidan Kimya Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Hakan İsmail Fidan ile Fabrika Müdürü Ferdi Atakur’u ağırladı.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını anlatıyoruz”

Oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler veren KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz” dedi.

Gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a teşekkür eden Fidan Kimya Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Hakan İsmail Fidan, oda ile yapılacak olan her türlü çalışmaya katkı vermeye hazır olduklarını ifade etti.