Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) bünyesinde hizmet vermekte olan “İstasyon Kırklareli Bölgesel Topluluk Merkezi”nde, “Bireyler İçin Finansal Okuryazarlık Eğitimi” 17 Mart 2022 Perşembe günü saat 17.00’de yüz yüze gerçekleştirilecek. Eğitime katılmak için son başvuru tarihi 16 Mart 2022 Çarşamba günü.

Verilecek olan eğitim ile ilgili olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
“2019 yılında girişimci bir Oda olarak yürüttüğümüz lobi faaliyetleri kapsamında “İstasyon Kırklareli Bölgesel Topluluk Merkezi”ni; TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde ve Habitat Derneği ortaklığı ile hayata geçen17 Girişimcilik Merkezi’nden bir tanesi olarak şehrimize kazandırdık. Edirne ve Tekirdağ’ı da kapsayan “İstasyon Kırklareli Bölgesel Topluluk Merkezi”nin kapılarını her zaman girişimcilere ve yeni fikirlere açıktır.

Pandemi sonrasında ilk kez yüz yüze olarak 17 Mart 2022 Perşembe günü saat 17.00’de Eğitmen Berkay Selçuk tarafından verilecek olan “Bireyler İçin Finansal Okuryazarlık Eğitimi”ne https://forms.gle/cYCDaPZzFLLtYk8b9 linkindeki Başvuru Formunu doldurarak katılabilirsiniz. Yapılacak etkinliğe katılamamanız durumunda, sizin yerinize bir başka katılımcı ile iletişime geçebilmemiz için bizlere haber vermeyi unutmayın. Herhangi bir durumda erman.topay@kirklarelitso.org.tr’den bizlere ulaşabilirsiniz.

“İstasyon Kırklareli Bölgesel Topluluk Merkezi”, girişimcilere ve KOBİ’lere yönelik eğitim, mekan ve mentorluk desteği, e-ticaret, dış ticaret, özel girişimcilik ve dijitalleşme programları gibi konularda destek sunan bir hizmet merkezidir“İstasyon Kırklareli Bölgesel Topluluk Merkezi”nin amacı; Kırklareli’nde yer alan girişimcilerin, iş fikirlerinin hayata geçirilmesini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan girişimcilik desteklerini ve hizmetlerini vermek ve Kırklareli’ndeki girişimcilik kültürünü ve ekosistemini geliştirmektir.”