Makiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) Danışmanlık ve İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. sahipleri Haktan Can Kaya ile Mert Ali Kaya, Kırklareli Esnafına ve Ticareti’ne verdiği desteklerinden dolayı, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’a Teşekkür Plaketi takdim etti.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret eden Maki OSGB sahipleri Haktan Can Kaya ile Mert Ali Kaya; “Kırklareli esnafının her zaman yanında olduğunuz için ve Kırklareli ticaretinin daimi destekçisi olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız” diyerek, Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) başta olmak üzere Kırklareli’deki yatırım imkanları ile ilgili bilgiler aldılar.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir”

Kırklareli’de ekonominin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için her platformda başta Kırklareli OSB olmak üzere, Kırklareli’deki yatırım imkanlarını anlattıklarını ve olumlu sonuçlar aldıklarını ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Bizim bu yaptığımız çalışmaları takdir ederek ziyarette bulunup, Teşekkür Plaketi takdim eden Makiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) Danışmanlık ve İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. sahipleri Haktan Can Kaya ile Mert Ali Kaya’ya çok teşekkür ederim” dedi.