Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)  Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Regaib Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Regaib Kandili ve Üç Aylar da Rabbimizin rahmet ve bereketinin en yoğun olduğunu vurguladığı mesajında KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık şunları kaydetti:

“Müslümanlar için önemli gün ve gecelerin bir arada bulunduğu Üç Ayların başlamasını müjdeleyen bir Regaib Kandili’ne ulaşmanın daha mutluluğunu yaşıyoruz. İdrak edeceğimiz Regaib Kandili ile başlayan Üç Aylar, yüce Allah’ın rahmet ve bereketinin insanların üzerine indiği aylardır. Bu rahmet ve bereketten nasiplenmeye çalışmalıyız. Bu gecenin tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi; birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyoruz. Bu vesileyle tüm üyelerimizin ve vatandaşlarımızın Üç Aylarını ve Regaib Kandili’ni tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam Alemi’nin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”