Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Yeni Yıl dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında şunları kaydetti:

“Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını bitirip umut ve beklentilerimizle 2022 yılına giriyoruz. Öncelikle yeni yıl tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve refah getirsin. Yeni yılda ülkemizin ve güzel kentimiz Kırklareli’mizin daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması hepimizin ortak temennisidir. Bunun içinde durmadan, yorulmadan ilimizin, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek halkımızın ve üyelerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretme çabası içerisinde olacağız.

Odamız bugüne kadar olduğu gibi yeni yılda da, üye odaklı hizmet anlayışı ile üyelerimizin kendilerini ve mesleklerini geliştirebilmeleri, dış dünyaya açılabilmeleri, rekabet güçlerini artırabilmeleri için tüm imkânlarıyla hizmet vermeye devam edecek. Yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm üyelerimiz ve hemşerilerimizle birlikte paylaşıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2022 yılının başta tüm insanlığa, ülkemize ve Kırklareli’mize sağlık ve huzur getirmesini, başarının sürekli olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”