Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Meclis Başkan Yardımcısı Halit Sucuoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Ali İhsan Merdanoğlu, Kurucular Kurulu Üyesi Bahar Ekşi, Kırklareli İl Başkanı Engin Turan, Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Sinan Yıldırım, İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette Kırklareli’nin mevcut durumu, sanayi, ticari ve ekonomik konuları, problemler, çözüm önerileri ve yerel gündem konuşuldu. Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Ali İhsan Merdanoğlu, üretimin her alanında Trakya Bölgesi’nin ülke ekonomisine büyük katkısı bulunduğunu ifade etti. Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna değinen Merdanoğlu, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade ederek, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

DEVA Partisi’ni ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Ziyaretin ardından DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Ali İhsan Merdanoğlu ve beraberindekiler Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet birimlerini ziyaret ederek, çalışanlara hayırlı işler diledi.