Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu, Kırklareli’de 3 yıl görev yaptıktan sonra Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Gökhan Kapağan’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu’da yer aldı.

Gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, Kırklareli’deki 3 yıllık görev süresi boyunca gösterdikleri yakın ilgi ve iş birliğinden dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu’na teşekkür etti.

Kırklareli’ne yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan’a teşekkür eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, atandığı Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı görevinde başarılar dileyerek, ailesiyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam geçirmesi temennisinde bulundu.