Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu, Kastamonu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sedat İşeri’yi nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Kastamonu Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Faruk Yanık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Yüksel ile Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu’da yer aldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu’na teşekkür eden Kastamonu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sedat İşeri yapılacak olan her türlü çalışmaya katkı vermeye hazır olduklarını belirterek, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.