Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Garanti BBVA Kırklareli Şubesi Müdürü Necla Kulbilge’yi ağırladı.

Gerçekleştirilen ziyarette bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Ilık; “Şube müdürümüz ile birlikte yaptığımız görüşmemizde, banka uygulamaları ve üyelerimizin bu imkanlardan yararlanabilmeleri için yapılması planlanan çalışmaları ele aldık” dedi.

Banka olarak her zaman Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ve Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirten Şube Müdürü Kulbilge, her türlü çalışmada birlikte çalışabileceklerini ifade etti. Garanti BBVA’nın kurumsal çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı. Güncel ekonomik konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Garanti BBVA Kırklareli Şubesi Müdürü Necla Kulbilge’nin gerçekleştirdiği ziyaretten son derece memnun kaldıklarını belirterek, teşekkür etti.