“Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX)”na katılmak üzere Antalya’da bulunan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti.

Ziyarette; ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mızrab Cihangir Deniz, Mustafa Atılgan, ATSO Genel Sekreteri Vildan Demer ile KTSO Genel Sekreteri Fatma Merve Gelep’te yer aldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a teşekkür eden Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin yapılacak olan her türlü çalışmaya katkı vermeye hazır olduklarını belirtti.