Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirilen “Oda ve Borsa Meclis Başkanları ile İstişare Toplantısı”na katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda ve Borsa Meclis Başkanları’nın katılımı ile Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda düzenlenen ikinci istişare toplantısında yaptığı konuşmasında; “Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı

Gerçekleştirilen toplantı ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında 17 Ekim 2021 Pazar günü Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda düzenlenen “Oda ve Borsa Meclis Başkanları ile İstişare Toplantısı”na katılım gösterdim. Toplantıda sektörlerde ve illerde yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri istişare edildi” dedi.