Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli merkez ilçede geçtiğimiz günlerde faaliyet vermeye başlayan Sutcu Co.’yu ziyaret ederek, işletme sahipleri Fatih Sobacı, Görkem Saraç ile Yunuscan Konyar’a “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

İşletme sahibi Fatih Sobacı, gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a teşekkür ederek; “Sutcu Co., halkımızı Istranca sütü ile buluşturan, Kırklareli başta olmak üzere Trakya’nın özel lezzetlerini bulup bünyesine katan bir mandıra-şarküteridir. Uzaktaki müşterilerimize de ulaşabilmek için 2019 yılında internet mecrasına katıldık. Bizden yapılan her türlü alışverişte memnuniyeti taahhüt ederiz. Dükkanımıza, sevdiklerimizin sofrasına koyamayacağı hiç bir şeyi sokmayız. Müşterilerimizin satın almış olduğu ürünleri ekseriyetle aynı gün kargolar, ertesi gün veya birkaç gün içinde mutfaklarına ulaştırırız. Yöresel ve doğal ürünler ile Kırklarelili hemşerilerimizin hizmetindeyiz” dedi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli merkez ilçe İstasyon Mahallesi, İstasyon Altı Caddesi’nde halkımıza hizmet vermeye başlayan işyerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, bol kazançlar temenni ediyorum. Yerel ürünlerimizin tanıtımını yapan tüm işyerlerimizin yanındayız. Kendilerine ilimizin tanıtımına yaptıkları katkılarından ve ilimiz ekonomisinin canlanması için sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.