Türkiye İş Bankası A.Ş. Kırklareli Şube Müdürü Ayfer Kimençe ile Yapı ve Kredi Bankası Kırklareli Şube Müdürü Ali Koray Bayrak, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı ziyaret etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Türkiye İş Bankası A.Ş. Kırklareli Şube Müdürü Ayfer Kimençe ile Yapı ve Kredi Bankası Kırklareli Şube Müdürü Ali Koray Bayrak da, banka olarak her zaman Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin ve Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirterek, her türlü çalışmada birlikte hareket edebileceklerini ifade ettiler.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ta ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Türkiye İş Bankası A.Ş. Kırklareli Şube Müdürü Ayfer Kimençe ile Yapı ve Kredi Bankası Kırklareli Şube Müdürü Ali Koray Bayrak’a teşekkür etti.