Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; Gelecek Partisi Ekonomi Politikaları Başkanı Kerim Rota, Genel Sekreter Av. Şenol Gürşan, Kurucular Kurulu Üyeleri Murat Özden ile Mehmet Nuri Görenoğlu, Kırklareli İl Başkanı Mehmet Yıldız, Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Barış Durmuş, Demirköy İlçe Bakanı İrfan Yıldızhan, Kırklareli Gençlik Kolları Başkanı Koray İkizlerli ile Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette Kırklareli’nin mevcut durumu, sanayi, ticari ve ekonomik konuları, problemler, çözüm önerileri ve yerel gündem konuşuldu. Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden Gelecek Partisi Ekonomi Politikaları Başkanı Kerim Rota, üretimin her alanında Trakya Bölgesi’nin ülke ekonomisine büyük katkısı bulunduğunu ifade etti. Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna değinen Rota, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade ederek, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Gelecek Partisi’ni ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Ziyaretin ardından Gelecek Partisi Ekonomi Politikaları Başkanı Kerim Rota ve beraberindekiler Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet birimlerini ziyaret ederek, çalışanlara hayırlı işler diledi.