KTSO, Hastay Makine San. Tic. Ltd. Şti.’ne “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu

0
15

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile KTSO Meclis Başkan Yardımcısı Halit Sucuoğlu, Kırklar Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet göstermeye başlayan Hastay Makine San. Tic. Ltd. Şti. sahibi Ümit Çakıroğlu’na “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

HASTAY Makine San. Tic. Ltd. Şti.’nin faaliyetleri hakkında bilgiler veren Ümit Çakıroğlu; “1977 yılında İstanbul-Bayrampaşa’da Çakıroğlu Makina-Kalıp olarak kurulan firmamız, 2013 yılında Hastay Makina San. Tic. Ltd. Şti. unvanı ile kurumsal olarak yapılanmasına devam etti. Bugüne süregelen tecrübe ve birikimle çalışmakta olduğumuz makina yedek parça ve talaşlı imalat sektörüne Kırklareli’deki Kırklar Küçük Sanayi Sitesi’nde yerimizde hizmete devam etmekteyiz. Makina Sanayi Kuruluşları’na; makine yedek parçaları, hareket elemanları, yataklama ve güç aktarım sistemleri, hidrolik-pnömatik grupları ile Metalürji Sanayi Kuruluşları’na; kaynak diskleri, enjeksiyon pistonları, çeşitli elektrodlar, tutucular, kaynak hattı yedek parçaları, baralar ile Otomotiv Sanayi Kuruluşları’na; Grafitli bronzlar, yatak burçları, miller, aparat ve kalıplar, otomasyon sistem parça ve yedekleri ile Üretim-İmalat Yapan Diğer Kuruluşlara; her türlü işlenebilen yedek parça desteği, özel makina ve tasarımlar, imalat çözümleri, teknik destek, cad-cam yaparak, küçük bir işyerinde tek makinayla başladığımız iş hayatına bugün son teknoloji makinalarla, sürekli gelişerek makina-metal sanayiine hizmet veriyoruz. Hızlı, hassas, güvenilir iş anlayışımızla uzun yıllar bu endüstrinin içinde bulunan firmamız, bu anlayışla her zaman daha ileri teknolojiye sahip olmanın ve yüksek kaliteli iş yapabilmenin uğraşı içerisindeyiz. KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile KTSO Meclis Başkan Yardımcısı Halit Sucuoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli’mize yatırım yapan herkese destek olmaya hazırız

Kırklareli’nin ekonomisini canlandırarak, istihdamın arttırılması için her platformda Kırklareli’yi anlattıklarını ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Bu kapsamda Kırklar Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet göstermeye başlayan Hastay Makine San. Tic. Ltd. Şti. sahibi Ümit Çakıroğlu’na “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk. Kendileri faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptılar” dedi.