Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Garanti Bankası Kırklareli Şube Müdürü olarak göreve başlayan Necla Kulbilge’ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Başkan Ilık Garanti Bankası Kırklareli Şube Müdürü Necla Kulbilge’ye yeni görevinde başarılar dileyerek, bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Banka olarak her zaman Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin ve Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirten Kulbilge, her türlü çalışmada birlikte çalışabileceklerini ifade etti. Garanti Bankası’nın kurumsal çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı. Güncel ekonomik konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Garanti Bankası Kırklareli Şube Müdürü Necla Kulbilge, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Bakanı İsmail Hakkı Özsan’ın gerçekleştirdiği ziyaretten son derece memnun kaldığını belirterek teşekkür etti.