Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin geçtiğimiz günlerde yapılan Seçimli Genel Kurulu’nda üyelerinin teveccühü ile tekrardan seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dermenci’ye “Hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci; “Gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzda üyelerimizin büyük teveccühü ile girdiğimiz seçimlerde güven tazeleyerek tekrardan yönetime seçildik. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretlerinden dolayı başkanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Seçimlerde üyelerinin teveccühü ile tekrardan göreve seçilen Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci’yi tebrik eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.