Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Halil Yücel ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırladı.

Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Halil Yücel, yapacakları çalışmaları anlatırken, iş birliğinin önemine değindi. Yeşilay’ın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yeşilay’ın bağımlılıklara yönelik her alanda önemli çalışmaları bulunduğunu ifade eden Yücel, bağımlılığının tüm dünya için ortak bir sorun haline geldiğini kaydetti.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’ye en güzel hizmetleri verebilmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek Oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Halil Yücel’de sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade ederek, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. KTSO Başkanı Soner Ilık da ziyaretinden dolayı Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Halil Yücel’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.