Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi ve Trakya Bölge Sorumlusu Turan Demircan ile BBP Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç’ı ağırladı. Ziyarette; BBP Kırklareli İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Kurtul ile Yaren Şen’de yer aldı.

Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Trakya Bölge Sorumlusu Turan Demircan, üretimin her alanında Trakya Bölgesi’nin ülke ekonomisine büyük katkısı bulunduğunu ifade ederek, parti olarak Trakya Bölgesi’nde yapılması gerekenlerle ilgili çalışmalarının olduğunu söyledi.

Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna değinen Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Trakya Bölge Sorumlusu Turan Demircan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da Trakya’da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade etti. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Trakya Bölge Sorumlusu Turan Demircan ile BBP Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç’ı ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Ziyaretin ardından Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası hizmet birimlerini ziyaret ederek, çalışanlara hayırlı işler diledi.