Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri’nin de yer aldığı “Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi İdari Bina Temel Atma Töreni”ne katıldı.

* “Kırklareli Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını anlatıyoruz”

Katıldıkları her platformda Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere Kırklareli’deki yatırım imkanlarını bire bir yaptıkları görüşmelerde anlattıklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık; “İlklerin Organize Sanayi Bölgesi olan ve her geçen gün gelişerek büyüyen, ilimizin ekonomisine ve istihdamına çok büyük katkılar sağlayarak yatırımcıların gözdesi olan Kırklareli Organize Sanayi Bölgemizin “İdari Bina Temel Atma Töreni”ne katılım sağladım.

Oda olarak amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız her platformda Kırklareli Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Kırklareli Organize Sanayi Bölgemizin gelişimi için gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.