Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KTSO) ziyaret eden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ile beraberindekileri; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu ile KTSO Meclis Üyesi Burak Özlek ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette Kırklareli’nin mevcut durumu, sanayi, ticari ve ekonomik konuları, problemler, çözüm önerileri ve yerel gündem konuşuldu. Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, üretimin her alanında Trakya Bölgesi’nin ülke ekonomisine büyük katkısı bulunduğunu ifade etti.

Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna değinen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.