Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Vakıfbank Trakya Bölge Müdürü Orhan Koçer, Vakıfbank Trakya Krediler Bölge Müdürü Derviş Özbilgen ve Vakıfbank Kırklareli Şube Müdürü Enver Mor’u ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette bölge hakkında ekonomik istişarelerde bulunuldu.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık yaptığı konuşmasında; “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman işbirliği içerisinde çeşitli çalışmalara imza atabileceklerini ifade eden Vakıfbank Trakya Bölge Müdürü Orhan Koçer, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan teşekkür etti.