Habitat Derneği ve Microsoft ortaklığında yürütülen “Geleceğini Tasarla Projesi” 21. Yüzyıl iş dünyasında ihtiyaç duyulan dijital ve kariyer becerilerine odaklanan yeni formatıyla katılımcılarına merhaba diyor.

Düzenlenecek olan “Geleceğini Tasarla Projesi Dijital Beceri Geliştirme Programı Lansmanı” le ilgili olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (KTSO) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Odamız  iş birliği ile yürütülecek olan program kapsamında Online Öğrenme Platformu “geleceginitasarla.com”daki aralarında “Dijital İçerik Üretimi”, “Dijital Okuryazarlık” ve “Bulut Bilişim” Online Eğitimleri’nin de yer aldığı programa katılarak, Dijital ve Kariyer Becerilerinizi geliştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

“Geleceğini Tasarla Projesi Dijital Beceri Geliştirme Programı”na dair detayların aktarılacağı ve birbirinden değerli konuşmacıların “Geleceğin Meslekleri ve 21. Yüzyıl Yetkinlikleri” başlıklı panelde bir araya geleceği lansmana katılım için aşağıda yer alan linke tıklayarak, kayıt yaptırabilirsiniz.

20 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 14:00’da gerçekleşecek panelde yerinizi almak için siz de kayıt olun. Kayıt linki: https://form.jotform.com/211333982761053 Kayıt için son tarih 20 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 12:59’dur.”