Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) 14. Meslek Komitesi’nin düzenlediği, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın da (LTSO) yer aldığı ve bölgesel sorunların konuşulduğu online olarak düzenlenen toplantıya katıldı

Toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) 11. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Nejdet Aslantürk, Komite Üyeleri; Feride Urdal, Gürsel Tekdurmaz, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) 14. Meslek Komitesi Başkanı Hülya Perin, Başkan Yardımcısı Raşit İldoğan, Komite Üyeleri; Taceddin Kurt, Bülent Mutlu, Ümit Hakan Abay, Tolga Coşkun, 13. Meslek Komitesi Üyesi Ümit Kurtulmuş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) 16. Meslek Komite Üyesi Yener İşbilir, 12. Meslek Komitesi Başkanı Nehir Şuekinci, Genel Sekreter Nevzat Taşkın, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Genel Sekreteri İbrahim Koray Girgin ve Kurumsal İletişim Uzmanı Esra Fevzioğlu katılımda bulundu.

Katılımcıların kendilerini tanıtmaları ile başlayan toplantıda; Sigortacılık, Bankacılık, Emlakçılık Sektörleri’nin ve Özel Eğitim Kurumları’nın yaşadığı bölgesel sorunlar ele alındı.