Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü Müdürü Doğuş Arınan ile Bahçeşehir Koleji Trakya Koordinatörü Sevtap Engin, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

* Kampüs Müdürü Doğuş Arınan; “Kaliteli eğitimi Kırklareli’ye getirdik”

Türkiye’nin her yerine kaliteli eğitimi götürme gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü Müdürü Doğuş Arınan; “Türkiye’nin her yerine kaliteli eğitimi götürme gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi kademelerinin yer aldığı Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü’nü açtık. Kırklareli’nin eğitime olan düşkünlüğünü biliyoruz. Eğitim’de, gelişen sanayisi ve potansiyeliyle Trakya Bölgesi bizim için ayrıcalıklı bir yer tutuyor. Bölge insanının çocukları için çizdiği; çağdaş, bilim ve teknoloji odaklı, geleceğin ihtiyaçlarına yönelik eğitim anlayışıyla bire bir örtüşen eğitim ilkelerimiz ve okul iklimimizle Trakya Bölgesi’ndeki eğitimi çeşitlendiriyoruz. Dünya çapında uluslararası arenalarda yarışabilecek öğrenciler yetiştirmeye çalışıyoruz” dedi.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Bahçeşehir Koleji, eğitime ciddi katkıda bulunuyor”

Bahçeşehir Koleji’nin, Kırklareli’deki eğitime ciddi katkılarda bulunduğunu ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Eğitim çok önemli olduğu kadar eğitimi verenler daha da önemlidir. Bahçeşehir Koleji’nin Kırklareli’deki eğitime ciddi oranda katkısı olacağına inanıyorum. Bahçeşehir Koleji’ni de bu açıdan çok önemsiyorum. Nazik ziyaretinizden dolayı da sizlere teşekkür ediyorum” dedi.