Sayın Üyemiz;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; KOBİ yöneticileri ve çalışanlarına yönelik olarak internet üzerinden Kısa Çalışma Sonrası İnsan Kaynakları Yönetimi Uygulamaları Eğitimi gerçekleştirilecektir. Eğitime ilişkin detaylı bilgi ekte sunulmaktadır.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından gerçekleştirilecek “Kısa Çalışma Sonrası İnsan Kaynakları Yönetimi Uygulamaları” başlıklı eğitimde insan kaynakları çerçevesinde kısa çalışma sonrası işyerinde alınması gereken tedbirler, kısa çalışma sonrası insan kaynakları yönetimi süreçleri ve kısa çalışma sonrasındaki prim teşvikleri konuları anlatılacak, eğitim sonunda katılımcılara soru-cevap imkanı verilecektir. Eğitimin % 70’ine devam eden katılımcılar adına dijital doğrulanabilir katılım belgesi hazırlanacak ve e-posta adreslerine gönderileceği hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Kısa Çalışma Sonrası İnsan Kaynakları Yönetimi Uygulamaları Eğitimi için https://www.sem.etu.edu.tr/egitim/kisa-calisma-sonrasi-insan-kaynaklari-yonetimi-uygulamalari-online-egitim-zoom linkini tıklayınız.