Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser Koronavirüs Tedbirleri kapsamında üyelerimizi ziyaret ederek hem denetim yaptı hem de Maske+Mesafe+Temizlik Kuralları’na uyulması ile ilgili bilgiler vererek, uyarılarda bulundu.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Şehrimizin kaderini belirlemek için denetimlerimiz devam edecek”

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık denetimlerle ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Başta yeme içme sektörü olmak üzere ilimizde faaliyet gösteren üyelerimizi ve esnafımızı ziyaret ederek, işyeri sahiplerine kontrollü yaşama geçiş ile ilgili uyulması gereken hususları anlatıyoruz. Hem denetimlerimizi gerçekleştiriyoruz hem de Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik konusunda bilgilendiriyor, şehrimizin kaderini birlikte belirlemeye davet ediyoruz.

Esnaflarımıza bu süreçte çok daha dikkatli olmaları konusunda gerekli bilgi ve uyarılarda bulunuyoruz. 1 Mart 2021 tarihinden itibaren Pandemi Yasakları’nın İl Vaka Durumu’na göre belirlenmesiyle, Odamız üyelerine ve ilimiz esnafına nefes olabilmek için bundan sonra da denetimlerimiz devam edecek” dedi.