Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Şekerbank Kırklareli Şube Müdürü Muhiddin Oruç tarafından, düzenlenen tören ile protokol imzalandı. Düzenlenen törene; KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, KTSO Meclis Üyesi Burak Özlek ile Odamız üyelerinden Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Hasan Hüseyin Kayan’da katıldı.

Şekerbank’ın, zorlu koronavirüs salgını sürecinin ekonomiye olan etkilerini sınırlandırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında imzalanan protokol ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak.

Şekerbank ayrıca KOBİ’leri ödeme vadeleriyle rahatlatan yeni ürünü “İşinize Dost Kredi” kapsamında da, oda üyelerine ilk sene için uygun taksitlerle geri ödeme imkânı ile 500 bin TL’ye kadar finansman sunacak.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık: “Sağladığı destekler için Şekerbank’ı kutluyorum”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık da Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

* Şekerbank Kırklareli Şube Müdürü Muhiddin Oruç; “Her dönem olduğu gibi üretenlerimizin yanındayız”

Şekerbank Kırklareli Şube Müdürü Muhiddin Oruç protokol kapsamında yaptığı konuşmasında; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi.