Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne atanan Nihat Kınık’a “Hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık’ı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Ilık, Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını, Oda olarak bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık, Başkan Soner Ilık ile Başkan Yardımcısı Serkan Keser’e teşekkür etti. Sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çeşitli çalışmalar yapabileceklerini ifade etti.