Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörlüğü’ne yeniden atanan Prof. Dr. Bülent Şengörür’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Kırklareli Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı Özsan, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür’ü tebrik ederek yeni döneminde başarılar diledi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ziyarette, Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını, Oda olarak bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür’de sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Üniversite-Sanayi işbirliğinin geliştirilmesi noktasında fikir alışverişinin de yapıldığı görüşmenin sonunda Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek iyi dilek ve temennileri KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a teşekkür etti.