Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) Finans, Sigorta, Kuyumculuk ve Emlak işkolunda hizmet veren üyelerinin oluşturduğu 9. Meslek Komitesi ve Hizmet, Otel, Lokanta, Mali Müşavir, Temizlik, Güvenlik, Eğitim, Sanat, Eğlence, Sağlık ve Güzellik işkolunda hizmet veren üyelerinin oluşturduğu 11. Meslek Komitesi ile Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Çorlu TSO) Oteller, Diğer Konaklama Hizmetleri, Hastane ve Diğer Sağlık Hizmetleri, Eğitim ve Kitap Yayını, Sürücü Kursları, Gayrimenkul iş kolunda hizmet veren üyelerinin oluşturduğu 14. Meslek Komitesi arasındaki Kıyaslama Toplantısı 01 Mart 2021 Pazartesi günü saat 16.00’da video konferans olarak gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıda  akreditasyon kapsamı gereği iki Odanın yaptıkları ve yapacakları faaliyetler ile ilgili görüşmelerde bulunuldu. “Üye Bilgileri”, “İş Planlama ve Yönetim”, “Basın Yayın İletişim Çalışmaları”, “İş Geliştirme”, “Üye Memnuniyeti”, “Ulusal Ticareti Geliştirme”, “Uluslararası Ticareti Geliştirme” konu başlıklarında kıyaslama yapıldı.

Toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) 9. Meslek Komitesi Üyeleri Burak Özlek ile Mahmut Karaca, 11. Meslek Komitesi Başkanı Emrah Gürdal ile Komite Üyesi Fedai Saçar, KTSO Genel Sekreteri Fatma Merve Gelep, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) 14. Meslek Komitesi Başkanı Hülya Perin, Başkan Yardımcısı Raşit İldoğan, Üyeler; Cihan Öztürk, Taceddin Kurt, Ümit Hakan Abay ve Bülent Mutlu iştirak etti.