Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık düzenlenen teslim protokol töreni ile ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 4 adet Klavyeli Tablet Bilgisayarı Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Zafer Topuz’a teslim etti. Düzenlenen törene; KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, KTSO Meclis Üyesi Burak Özlek’de katıldı.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Ülkemizi ve milletimizi her daim ileri taşıyacak öğrencilerimize desteklerimiz devam edecek”

İnsana yapılan yatırımın geleceğe yapılan en değerli yatırım olduğunu ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz tarafından başlatılan “Tablet Bilgisayar Dağıtım Kampanyası” kapsamında 4 adet Klavyeli Tablet Bilgisayarı Kofçaz ilçemizde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teslim ettik.

Eğitime ve dolayısıyla insana yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Geleceğimizi yönlendirecek ülkemizi ve milletimizi her daim ileri taşıyacak ihtiyaç sahibi tüm öğrencilerimize desteklerimiz devam edecektir. Tabletlerini iyi günlerde kullanmalarını temenni eder, tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.