Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Turan Sancağı Teşkilatı Kırklareli İl Temsilcisi Buşra Taşkın’ı ağırladı.

Ziyarette Turan Sancağı Teşkilatı Kırklareli İl Temsilcisi Buşra Taşkın Kırklareli il genelinde yaptıkları çalışmalar hakkında KTSO Başkanı Soner Ilık’a bilgiler verdi.

Başkan Ilık, gerçekleştirdiği ziyaretinden dolayı Buşra Taşkın’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Oda olarak Kırklareli ekonomisinin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için yapılacak olan her türlü çalışmayı birlikte yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Turan Sancağı Teşkilatı Kırklareli İl Temsilcisi Buşra Taşkın; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık Bey’i ziyaret ederek, teşkilat olarak yaptığımız ve yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında bilgiler verdim. Kendisi de ilimiz için yapılacak her türlü çalışmayı birlikte yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren halkımıza en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyor ve önümüzdeki günlerde de çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımıza gösterdiği yakın ilgi ve nazik konukseverliği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Turan Sancağı Teşkilatı Kırklareli İl Temsilcisi Buşra Taşkın, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık’a ziyaretin anısına heykel hediye etti.