Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile Toptan ve Parakende Gıda Satıcıları işkolunda hizmet veren üyelerin oluşturduğu KTSO 3. Meslek Komitesi Üyesi Erol Akkaş, Kırklareli Ticaret İl Müdürü Mustafa Uzan’ı ziyaret etti.

KTSO Başkanı Soner Ilık oda üyelerinin talep ve isteklerini Ticaret İl Müdürü Mustafa Uzan’a ileterek, ilgili makamlara ulaştırması talebinde bulundu.

Ziyarette Covid-19 Salgını ile mücadele kapsamında Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalar ve alınan önlemlerle ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ticaret İl Müdürü Mustafa Uzan Ticaret Bakanlığı tarafından Covid-19’a karşı sürdürülen çalışmalar ve alınan önlemlerle ilgili bilgiler verdi. Salgının, alınan tedbirler ile en kısa sürede sona ereceğine inandığını ifade eden Uzan, Bakanlık olarak gerekli çalışmaların yürütüldüğünü kaydetti.

Gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Ticaret İl Müdürü Mustafa Uzan, KTSO Başkanı Soner Ilık ile KTSO 3. Meslek Komitesi Üyesi Erol Akkaş’a teşekkür etti.