Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, İstanbullu yatırımcılar Bilal Sarı ile Dinçer Yıldırım’ı ağırladı. Hayvancılık Sektörü’nde Kırklareli’de yatırım yapmak istediklerini ifade eden Sarı ile Yıldırım, KTSO Başkanı Soner Ilık ile Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Destek Ofisi Koordinatörü Emre Beji’den bilgiler aldı.

KTSO Başkanı Soner Ilık; “Bölgemize yatırımcıları getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz”

KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’de ekonominin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için her platformda Kırklareli’yi anlattıklarını ve olumlu sonuçlar aldıklarını ifade ederek şunları kaydetti: “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda ve etkinliklerde ilimizdeki yatırım imkanlarını, bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Bu anlatımlarımız sayesinde ilimize yatırım yapmak isteyenler bizleri ziyaret ederek bilgiler alıyor.

Bu kapsamda İstanbul’da faaliyet göstermekte olan Bilal Sarı ile Dinçer Yıldırım odamızı ziyarette bulundu. Yaptıkları faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptılar. Bizde ilimizdeki imkanlar ve yatırım fırsatları hakkında bilgilendirmede bulunduk. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.