Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (KTSO) yapılan açıklamada; “Odamız ile Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş. arasında yapılan anlaşma ile üyelerimiz hem şirketlerinin öğle yemeği giderlerinde hem de şirket araçlarının akaryakıt alımında tasarruf edecekler” denildi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ve Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş. Satış Direktörü Görkem Oran, İstanbul Satış Saha Müdürü Murat Altıntepe, Trakya Bölge Satış Müdürü İzzet Gürgül’ün imzalamış olduğu protokol sayesinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri; Ticket Restaurant Yemek Kartı ile çalışanlarının öğle yemeği giderlerinde %100’e varan vergi istisnasından yararlanacaklar. Bu sistem sayesinde çalışan başına yılda 6500 TL.’ye yakın tasarruf edebilecekler. Ayrıca tek fatura sayesinde operasyonel kolaylık ile zamandan da tasarruf sağlayabilecekler.

Diğer yandan imzalanan bu protokol kapsamında Edenred’in Akaryakıt Çözümü Ticket Car ile oda üyeleri için önemli bir gider kalemi olan akaryakıt maliyetlerini de düşürecek bir anlaşma yapıldı. Oda üyelerine araç sayısı fark etmeksizin şirket araçlarının akaryakıt alımında %6’ya varan bir oranda indirim sağlanacak.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık yaptığı açıklamasında; “Çok aracı olan ve yüklü akaryakıt alımı olan firmalar indirim anlaşması yapabiliyor ama az araç ve az tüketimi olan firmaların böyle bir gücü olmuyor ne yazık ki. Odamız olarak yaptığımız bu anlaşma ile bir aracı olan üyemiz bile bu indirim oranlarından yararlanabilecek. Tasarrufun her zamankinden daha önemli olduğu bu dönemde Edenred ile yaptığımız anlaşma sayesinde üyelerimize destek olabilmek bizim için çok önemli. Odamız üyeleri başvurularını https://ticket.yakitkarti.com/kirklareli-ticaret-ve-sanayi-odasi/ linkinden yapabilir” dedi.