Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aksoy’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

18 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 15.00’te gerçekleştirilen ziyarette; KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aksoy’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, görevinde başarılar diledi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Oda olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Her türlü çalışmada birlikte çalışabileceklerini ifade etti.

Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aksoy’da, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a gerçekleştirdikleri ziyaretten son derece memnun kaldığını belirterek, teşekkür etti.