Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ile Kaynarca Belediye Meclis Üyesi Burhanettin Eğin’i ağırladı.

Ziyarette Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, Kaynarca genelinde yaptıkları çalışmalar hakkında KTSO Başkanı Soner Ilık’a bilgi verdi.

Başkan Ilık, gerçekleştirdiği ziyaretinden dolayı Başkan Türker’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Oda olarak Kırklareli ekonomisinin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için yapılacak olan her türlü çalışmayı birlikte yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Kaynarca için yatırımların ve çalışmaların devam edeceğini ifade eden Başkan Türker’de; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık Bey’i ziyaret ederek, Kaynarcamız ile ilgili projelerimiz ve devam eden yatırımlarımızla ilgili bilgiler verdim. Kendisi de ilimiz için yapılacak her türlü çalışmayı birlikte yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Göreve geldiğimiz ilk günden bu zamana her zaman halkımıza en iyi şartlarda hizmet sunmak için var gücümüzle çalıştık ve önümüzdeki süreçte de çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımıza gösterdiği yakın ilgi ve nazik konukseverliği için çok teşekkür ediyorum” dedi.