Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Üyesi Emin Erhan Taşer, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kırklareli İl Başkanı Engin Turan ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında ağırladı.

26 Kasım 2020 Perşembe günü saat 12.00’de gerçekleştirilen ziyarette; DEVA Partisi Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Haleva, DEVA Partisi Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Sinan Yıldırım, DEVA Partisi Kırklareli Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Uygun, DEVAn Partisi Kırklareli Merkez İlçe Sekreteri Çağla Duman’da yer aldı.

DEVA Partisi’ni Kırklareli’de en üst seviyeye getirmek için göreve geldiklerini belirten DEVA Partisi Kırklareli İl Başkanı Engin Turan; “Oluşturduğumuz yönetim kurulumuz ile partimizi Kırklareli’de en iyi şekilde temsil ederek en üst seviyeye getireceğimize olan inancımız tamdır” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, göreve başlayan DEVA Partisi Kırklareli İl Başkanı Engin Turan ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ne çalışmalarında başarılar diledi.