Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Özyılmazlar Entegre, Yapı, İnşaat, Gıda, Emlak, Otomotiv, Turizm ithalat, İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. Sahibi Eshet Yılmaz ile Maya İnşaat sahibi Hasan Yılmaz’ı ağırladı.

* KTSO Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli’deki yatırım imkanlarını anlatıyoruz”

KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’de ekonominin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için her platformda Kırklareli’deki yatırım imkanlarını anlattıklarını ve olumlu sonuçlar aldıklarını ifade ederek şunları kaydetti:

“Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz.

Bu kapsamda Kırklareli merkez ilçede  faaliyet göstermekte olan değerli işadamlarımız Eshet Yılmaz ile Hasan Yılmaz odamızı ziyarette bulundu. Faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptılar. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”