Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Akkök Holding bünyesinde hizmet veren Sepaş Enerji Bölge Müdürü Uğur Aras ile Bölge Yöneticisi Hüseyin Kırcı’yı ağırladı.

Enerji Piyasası üzerine sektördeki misyon ve vizyonel değerleri ile Oda üyelerine sağlayacakları hizmet ve fırsatlarla ilgili açıklamalarda bulunan Sepaş Enerji Bölge Müdürü Uğur Aras şunları kaydetti:

“Sepaş Enerji Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ve Avrupa’nın 10 büyük enerji şirketi arasında gösterilen CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla hizmet vermektedir. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun “Dağıtım ve Perakende Satış Faaliyetlerinin Hukuki Ayrıştırmasına İlişkin Usul ve Esaslar” kararına göre dağıtım şirketinden ayrılarak 1 Ocak 2013 tarihinde kurulan Sepaş Enerji hizmetlerini ulusal ve uluslararası güç birliğiyle Görevli Tedarik Bölgesi olan Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere ülkenin dört bir yanında her geçen gün genişleyen bir portföye ulaştırmaktadır.

Sepaş Enerji olarak sorumlu olduğumuz hayati hizmetin ve bu hizmetin günlük hayatta dokunduğu farklı noktaların bilincindeyiz. Bu geniş ölçekte; 1.7 milyonluk portföyümüzü ve tüm paydaşlarımızı içine alan geniş bir ilişki ve iletişim ağı kurmak için çalışarak, toplumun tüm bileşenlerine ulaşmak için yolumuzda emin adımlarla yürümekteyiz.

Çalışanlarımızı sektörün ve modern zamanın bir gereği olarak sürekli daha donanımlı kılıp, hizmet ve satış alanındaki uzmanlığımızı ve dinamizmimizi, yüksek müşteri memnuniyetine ve yenilikçi çözümlere dönüştürmeye devam etmekteyiz. Hissedarlarımızın uluslararası deneyimini yerel ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmekte, birikimlerini ise ülke genelinde müşteri memnuniyetini daima daha ileriye taşımak için kullanmaktayız. Bölgemizde pazar liderliğinde hakimiyeti sürdürmek ve yenilikçi yaklaşımlarla ulusal düzeyde bilinen bir şirkete dönüşmek istiyoruz. Amacımız; uzman kadromuzla, kaynakları verimli şekilde kullanarak müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmak ve paydaşlarımızın memnuniyetini en üst noktaya taşımaktır.”

Kırklareli için gece-gündüz demeden hizmet edebilmek için gayret gösterdiklerini anlatan KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.