Kırklareli İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Alb. Orhan Kılıç, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO)  yeni adresindeki hizmet binasında “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan tarafından kendilerine Oda’nın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Kırklareli için gece-gündüz demeden hizmet edebilmek için gayret gösterdiklerini anlatan KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Kırklareli İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Alb. Orhan Kılıç da sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapabileceklerini söyledi.

Ziyaretin ardından Kırklareli İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Alb. Orhan Kılıç, Oda personeline hayırlı işler dileyerek hal ve hatırlarını sordu. KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ta, kendilerine Oda’nın yeni adresindeki hizmet binasını gezdirerek, birimlerin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.