Kırklareli’nin Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Gökçen, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) yeni adresindeki hizmet binasında “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Gökçen, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan tarafından karşılandı. Ziyarette Kırklareli’nin ekonomik durumuyla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kırklareli için gece gündüz demeden hizmet edebilmek için gayret gösterdiklerini anlatan Başkan Ilık, Oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Gökçen’de sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Gökçen, Oda personeline hayırlı işler dileyerek hal ve hatırlarını sordu. Başkan Soner Ilık’ta, kendilerine Oda’nın yeni adresindeki hizmet binasını gezdirerek, birimlerin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.