Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan ile Hakim Alper Emre Beyler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO)  yeni adresindeki hizmet binasında “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan tarafından kendilerine çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Kırklareli için gece gündüz demeden hizmet edebilmek için gayret gösterdiklerini anlatan Başkan Ilık, Oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan da sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan ile Hakim Alper Emre Beyler, Oda personeline hayırlı işler dileyerek hal ve hatırlarını sordu. Başkan Soner Ilık’ta, kendilerine Oda’nın yeni adresindeki hizmet binasını gezdirerek, birimlerin çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.