Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) faaliyet gösteren Arven İlaç, Sanovel İlaç ve Sunset Gıda Fabrikaları’nda yatırımları bulunan Toksöz Grup Resmi İlişkiler Direktörü Ozan Canyurt ile Arven İlaç San. ve Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrika Müdürü Görkem Sert, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’a iade-i ziyarette bulundu.

KTSO Başkanı Ilık, gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Toksöz Grup Resmi İlişkiler Direktörü Ozan Canyurt ile Arven İlaç San. ve Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrika Müdürü Görkem Sert’e teşekkür ederek, oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Geçtiğimiz hafta KTSO Başkanı Soner Ilık’ın, Ankara’daki temasları kapsamında kendilerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı teşekkür eden Toksöz Grup Resmi İlişkiler Direktörü Ozan Canyurt, Oda ile yapılacak olan her türlü çalışmaya katkı vermeye hazır olduklarını ifade etti.