Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Çerkezköylü iş adamı Selman Başar’ı makamında misafir etti. Başkan Ilık, Deniz Ambalaj Sahibi Başar’a Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) imkanları ve yatırım fırsatlarıyla ilgili bilgiler verdi.

* KTSO Başkanı Soner Ilık; “Kırklareli Organize Sanayi Bölgemize yatırımcıları getirmek için vargücümüzle çalışıyoruz”

KTSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’de ekonominin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için her platformda Kırklareli OSB’yi anlattıklarını ve olumlu sonuçlar aldıklarını ifade ederek şunları kaydetti:

“Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda ve etkinliklerde Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını, bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Bu anlatımlarımız sayesinde ilimize yatırım yapmak isteyenler bizleri ziyaret ederek bilgiler alıyor.
Bu kapsamda Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde faaliyet göstermekte olan Deniz Ambalaj Sahibi Selman Başar odamızı ziyarette bulundu. Yaptıkları faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptılar. Bizde Organize Bölgemizdeki imkanlar ve yatırım fırsatları hakkında bilgilendirmede bulunduk. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum”