Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, CHP Kırklareli İl Başkan Yardımcısı Ozan Yetkin Hazar, CHP Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Soykan, CHP Kırklareli İl Kadın Kolları Başkanı Gül Şengün ile CHP Kırklareli İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Bestegül Çelik’i ağırladı.

12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleştirilen ziyarette; KTSO Meclis Başkan Yardımcısı Halit Sucuoğlu, KTSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Nihat Bıyıklı, Ertan Özbek, Hüsnü Güngör Akarca, Ahmet Eroğlu, KTSO Meclis Üyeleri; Uğur Arıkök, Şevket Başgelen, Günalp Ferit Kaya ile Alper Kalender’de yer aldı.

Gerçekleştirilen ziyarette Kırklareli esnafının sorunları, Kırklareli ekonomisi ile sorunlara dair çözüm önerileri üzerinde konuşuldu. Türkiye’nin genel politikalarında yaşanan ayrışmaların bir kenara bırakılarak, yerelde yaşanan sorunların çözümü noktasında parti gözetmeksizin birlikte çalışmalar yapılarak Kırklareli’nin gelişmesinin sağlanması konusunda ortak görüşe sahip olunduğu ifade edildi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu ve beraberindekiler ziyaretin ardından Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni adresindeki binasını gezerek Oda personelinin hal ve hatırlarını sorarak hayırlı çalışmalar diledi.