Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) bölgesel ortakları içerisinde yer aldığı Facebook İstasyon’un önemli programlarından “Sınırları Aşan KOBİ’ler Projesi”nin 7. Dönem KOBİ Jürisi içerisinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ta yer aldı.

Gerçekleştirilen program ile ilgili olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Facebook İstasyon’un Kırklareli Bölgesel Topluluk Merkezi’nin de online olarak dahil olduğu “Sınırları Aşan KOBİ’ler Projesi”nde 1 ay boyunca “Dijital Pazarlama” üzerine eğitim alan 30 KOBİ’den 10 KOBİ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook, Habitat, Hackquarters gibi kurumların temsilcilerinden oluşan jüri karşısında sunumlarını gerçekleştirdi. Jüri değerlendirmesi sonrasında 5 KOBİ; “Dijital Pazarlama”, “İhracat”, “Satış”, “Dijital Dönüşüm”, “Hibeler”, “Markalaşma” gibi konularda bire bir Mentörlük Desteği almaya hak kazandılar.

Siz de bu programlara dahil olmak istiyorsanız Odamızın sosyal medya gönderilerinden takip edebilir ya da Odamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.”