Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (KTSO) yapılan açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol işbirliğinde hayata geçirilen “Trendyol’da İşini Büyüt KOBİ Destek Programı”na başlayan başvuruların 24 Temmuz 2020 tarihinde sona ereceği belirtilerek şunlar kaydedildi:

“Programın amacı, Oda ve Borsalara üye kuruluşların Trendyol’da avantajlı koşullarda kendi bünyelerindeki veya üretimini yaptıkları mallarının satışa başlamasını sağlamaktır.

Program kapsamında üyelerimiz, ürettiği veya satışını düşündükleri malları Trendyol üzerinden komisyonsuz satabilecektir. Trendyol’da bir ay boyunca30 bin TL’ye kadar sıfır komisyonla satış yapmak mümkündür.

Destekten sadece Trendyol’a ilk defa satıcı olma başvurusu yapacak KOBİ’lerimiz faydalanabilecektir. Destekten faydalanmak isteyen şirketlerin www.trendyol.com/saticiformu adresinde yer alan formu doldurması ve formdaki referans numarası bölümüne 00-00-081 yazması gerekmektedir. Başvurular 08 Temmuz – 24 Temmuz tarihleri arasında yapılabilecektir.”