Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İ. Hakkı Özsan, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu, Aldoğru – Doğu Süt Ürünleri’nin 3. Satış Mağazası’nın açılış törenine katıldı.

8 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 13.00’da Kırklareli merkez ilçe Bademlik Mahallesi Kırklareli Kapalı Pazaryeri ve Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen açılışta İşletme Sahibi Emrullah Doğu’yu ailesi, sevenleri, dostları ve Kırklareli halkı yalnız bırakmayarak yoğun bir katılım gösterdiler.

İşletme Sahibi Emrullah Doğu, Kırklareli’de her markanın kendine has bir değeri olduğuna vurgu yaparak; “Ulusal pazarda sesimizi duyurmak için ciddi anlamda diğer arkadaşlarımızla ve markalarla bir araya geliyoruz. Bizler Kırklareliliyiz ve buradaki marka değerini artırmak hepimiz adına son derece önemli. Peynir Kenti’nden bahsediyorsak zaten birlik ve beraberlikten de bahsedebilmemiz gerekiyor. Bizler kendi aramızda rekabet içerisinde değil destek içerisindeyiz. Halkımızın damak tadına göre lezzetler sunmaya çalışıyoruz. Bunu ulusal boyuta yaydığımız andan itibaren çok önemli işlerin altına imza atmış olacağız. Yeni şubemiz ilimize, devletimize, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

KTSO Başkanı Soner Ilık, İşletme Sahibi Emrullah Doğu’yu 3. Satış Mağazası’nı Kırklareli halkı ile buluşturmasından dolayı tebrik ederek, işlerinde bol kazançlar temennisinde bulundu. Başkan Ilık ve beraberindekiler yeni işyerini gezerek işletme sahibinden bilgiler aldılar.